Ohlédnutí za rokem 2017 + web slaví 3.narozeniny

2.1.2018 – Hezký den, na začátku roku se většinou bilancuje starý rok a nevynechám to ani já. Jsem moc ráda, že můžu sdělit skutečnost, že web navštěvuje více lidí než rok minulý. Je to radost a kéž by to tak zůstalo i pro ten rok nadcházející. S lednem 2018 web slaví třetí narozeniny a tak nesmí chybět statistika návštěvnosti.
V roce 2015 navštívilo moje stránky 30 263 lidí a zaklikali si na mém webu 239 849krát.
V roce 2016 navštívilo moje stránky 37 125 lidí a zaklikali si ne mém webu 224 208krát.
V roce 2017 navštívilo moje stránky 43 263 lidí a zaklikali si ne mém webu 273 988krát.
Děkuji, že vás zajímá můj názor na knihu a jsem ráda i za zpětnou reakci, ať ve formě příspěvku nebo když mi napíšete na topcteni email.

Celkově byl pro mě rok 2017 rokem změn. V únoru jsem dostala nečekanou výpověď z důvodu, že nebyla práce. Firma šetřila a vzala to od těch, které budou prý nejméně postrádat. Ač jsem to obrečela, s odstupem se dívám na to nasměrování jinam jako na dar od Boha. Práci jsem si našla hned a od března jsem se začala učit nové věci. Nová práce je jiná, je více pestrá, díky ní, jsem poznala skvělé lidi a celkově tu nečekanou změnu hodnotím jako změnu k lepšímu. Za odstupné jsem si koupila vysněnou sušičku, ze které jsem nadšená a musím uznat, že je to velký pomocník.
V záři začal i nejmladší syn chodit do školy, a tak mi přibylo učení se dvěma kluky. Chtěli chodit do karate a s manželem jsme uznali, že sport potřebují. Zatím je to baví, jenom je to časově náročné. Dcera si k hudebce přibrala dramaťák, tak opět více vození, ale myslím, že to stojí za to a vrátí se nám to jinou formou. Tím chci říct, že opravdu méně čtu, což je to vidět i na četnosti příspěvků, které trochu ubyly. Ale věřím, že se to časem upraví a zase bude více přečtených krásných knih. Pro tento rok jich bylo 98. Což je o 22 méně než loni, ale to nevadí. Důležité je, že čtu a dělá mi to radost.

Ještě vám napíšu osm nej knih tohoto roku ode mě. Vřele všechny doporučuji.
http://www.topcteni.cz/elizabeth-weinova-rose-pod-palbou/
http://www.topcteni.cz/darynda-jonesova-ctvrty-hrob-pod-nohama/ (celá série je skvělá)
http://www.topcteni.cz/alena-mornstajnova-hana/
http://www.topcteni.cz/patricia-harmanova-porodni-babou-proti-sve-vuli/ (i druhý díl je na stejně dobré úrovni)
http://www.topcteni.cz/taylor-jenkins-reidova-jedine-prave-lasky/
http://www.topcteni.cz/ann-mooreova-irska-kraska/
http://www.topcteni.cz/jodi-picoultova-velke-malickosti/
http://www.topcteni.cz/charles-martin-hora-mezi-nami/

Samozřejmě se mi jich líbilo více, ale tyto jsou pecka a opravdu vyčnívají. Jak je vidět, mám hlavně ráda romány ze života nebo romány o lásce, ale nesmí být moc přeslazené. Z typické červené knihovny ztrácím nervy.

Do Nového roku 2018 Vám přeji hlavně zdraví a štěstí, pohodu v práci i doma a spoustu hezkých přečtených knih, které potěší.

007
Nakukujeme na Vás z tradiční procházky na hřbitov na štědrý den.

Jana