Břicháč Tom – Nejjednodušší plán 29 dní

31.1.2020 – V Novém roce mají lidé nutkání si dávat předsevzetí. Je to symbolické a úplně to chápu. Máme pocit, že s novým začátkem roku to půjde nejlíp. Ani já nejsem výjimka. Mám problém s váhou. Není to fráze jako u některých žen, které si tímhle říkají o pochvalu, jako že to není pravda. Já jsem po dětech přibrala a opravdu potřebuji shodit.

98934639_nejjednodussi-plan-29-dni

Před vánoci vyšla tato kniha a viděla jsem na ni často reklamu na netu. Myšlenka knihy se mi moc líbila. Jednoduché recepty, normální jídlo, dokonce nákupní seznam. Víc si už pomoci nemohu. Takže jsem nad tím vážně přemýšlela. Jako dárek za spolupráci jsem tuto knihu na vánoce dostala od Knihcentra. Za což jim moc děkuji, protože kniha je skvělá. Prostě bomba.

Doporučuje se začít od pondělí. Takže 6.ledna jsem šla do toho a dneska jedu 20.den. První týden je zeleninový. Což mi vůbec nevadilo. Díky receptům jsem objevila výborné svačiny v polívkách. To mě nikdy před tím nenapadlo a mě to vyhovuje. Jsou dobré (kromě řepové, řepu nemusím, ale to je můj problém). V práci se mi to rychle jí, protože je to rozmixované a ještě mě v zimě zahřejí. Což snídaně taky, ale nemám ráda zimu, takže tyto svačiny mi zcela vyhovují, i když později jsou tam i jiné varianty, já zůstávám u polívek. Ta možnost je tam taky. Jídelníček je doporučený, nepřikazuje. Komu nesedí na snídani kaše, dá si jinou variantu. Já jsem si dnes dala s dcerou trhanec.

Co je to trhanec? A kolik jsem zhubla za tři týdny se dozvíte ZDE.

Děkuji logo_knihcentrum_bilypodklad