M.K.Hardy – Tetování za trest

20.10.2023 – Stále jedu v módu romantiky. Třetí díl ze série Hřiště lásky dočten a musím říct, že to bylo hezké. Tento díl byl jemnější a více reálnější. Poznávání a oťukávání hlavní dvojce bylo takové normální. Věřila bych, že se to může stát. Erotiky zde bylo jemně a moc se mi líbilo, že byli k sobě upřímní. Když si něčím nebyli jisti, tak si to řekli. Žádné já jsem si myslel/a. Na některých knižních postavách mě štve, že si něco myslí a neřeknou to nahlas, aby si ověřili, že je to pravda. Toto je časté i ve skutečnosti.

Hlavní hrdina je Henry, který je kamarádem a spoluhráčem Alexe a Jacka z minulých dílů. Opět jsme v národním týmu rugby na Novém Zélandě. Henry je pohodový kluk, který vedle rugby miluje i zahradničení. Ale má strach z jehel. Se spoluhráčem se vsadí a prohraje. Musí si udělat tetování. Už jen z myšlenky na to omdlévá. Kamarádi se chodí tetovat do salonu, kde pracuje i Yumiko. Yumiko je šestadvacetiletá japonka, která nejen tetuje, ale i maluje obrazy. Jejich seznamování je přátelské a milé. Yumiko nemá v sobě vyřešen vztah s despotickým otcem. Její dozrávání a určení priorit je také velmi pěkně vykresleno.

Kniha se opět skvěle četla. Tento díl se mi líbil nejvíc. Já prostě mám ráda, když to oťukávání je pomalé a reálné. Myslím, že je v týmu ještě hodně spoluhráčů, takže se těším na další díl. Moc hezká série.

Hodnocení: 80%

Série: Hřiště lásky 3.
Žánr: Romány , Pro ženy , Literatura česká
Vydáno: 2023 , Cosmopolis
Počet stran: 376
Jazyk vydání: český
Vazba knihy: pevná / vázaná
ISBN: 9788027151011

Foto: nakladatelství Cosmopolis
https://www.cosmopolis.cz/tetovani-za-trest-13788/