Ohlédnutí za rokem 2016 + web slaví 2.narozeniny

2.1.2017 – Hezký den, přeji všem. Rok 2016 byl nádherně obyčejný. Nestalo se nic vyjimečného, ani hrozného či šíleného. Naopak byl svým pojetím velmi klidný a milý. Za což jsem moc ráda. Měli jsme nemoci, ale vyléčily se. Měli jsem hádky, ale usmířili jsme se. Měli jsme nehody, ale štěstí bylo na naší straně. Prožili jsme dovolenou na kterou nezapomeneme (v dobrém slova smyslu). Udělali jsme si povedené výlety a strávili s rodinou a s přáteli čas, který zůstává ve vzpomínkách. Bylo to pěkné a doufám, že to bude opět takové nebo ještě hezčí.

Tento web s příchodem Nového roku slaví druhé narozeniny. Přeji mu, aby mu sledovanost i nadále rostla a lidé v něm nacházeli to, co potřebují. Tedy hlavní myšlenkou je, zda-li se mi ta kniha bude líbit. Je pro mě? Má smysl se po ní pídit a shánět ji, ať v knihovně nebo v obchodě? A také bych ráda, abyste se zde cítili fajn a rádi se vraceli. Jiné než knižní příspěvky jsou pro radost, hlavně tu mojí.
V roce 2015 navštívilo moje stránky 30 263 lidí a zaklikali si na mém webu 239 849krát.
V roce 2016 navštívilo moje stránky 37 125 lidí a zaklikali si ne mém webu 224 208krát.
Jsou to nádherné čísla a já vám za ně moc děkuji. Přesto, že mám méně času je to pro mě radost, jako samotné čtení knih.

A která kniha byla z minulého roku ta nej? Těžký výběr, když vezmu, že jsem přečetla cca. 120 knížek za rok 2016. Ale jsem dobrá a zúžila jsem to na pět. Jsou to:
http://www.topcteni.cz/ruta-sepetysova-sul-more/
http://www.topcteni.cz/petra-zhrivalova-o-fous-lip/
http://www.topcteni.cz/liane-moriaty-tri-prani/
http://www.topcteni.cz/yaa-gyasi-navrat-domu/
http://www.topcteni.cz/colm-toibin-brooklyn/
Mohla bych pokračovat, ale výběr je výběr. Tak už mlčím. (Jo a růžovou jsem dala, protože ji mám ráda.)

Ještě se musím pochválit, že Ježíšek mi donesl krásný oranžový mobil. Mám z něj radost, protože jsem to moc nečekala a je to dárek. Děti měly lego, playmobil a Anet svou vytouženou motorkářskou bundu s křivým zipem. Zip byl hodně důležitý. Už se těší na jaro.

Nebudu vymýšlet nic nového a zopakuji přáni z minulého roku, protože nic lepšího nevymyslím 🙂
Do Nového roku přeji nám všem hlavně zdraví, protože bez toho nic nejde. Štěstí, protože pomáhá a dává nám radost. Spokojenost doma i v práci, protože to ovlivňuje naše zdraví. Když jsme spokojeni, jsme zdraví. Takže žádný stres. To bohatě stačí. Když dostaneme takovouto nadílku, bude to nádherný rok. Kéž by byl.

Jana

PS. Na obrázku je náš vánočně vyzdobený kostel.
Pro radost vám dávám také fotku z vánoční procházky na hřbitov. Nakukujeme na vás. Chybí jen tatínek, který fotil. Pes se jmenuje Lord a je hoden svého jména 🙂 .
023