Rachael Anderson – Nevěsta jeho bratra

18.4.2020 – Můj odhad byl správný. Včera odpoledne jsem přečetla první díl a dnes druhý. Opět to bylo pohodové čtení, které se rychle četlo. Prostě taková jednohubka.

nevesta je

V prvním díle jsem si přečetla příběh o Prudence. V tomto volně navazujícím díle jsme si přečetli o její nejlepší kamarádce Abby. Která se po uvedení do společnosti tajně provdala ve Skotsku za Jaspera. Nikdo nechápe proč tak zbrklý sňatek, když je jako pár společnost schvaluje. Jasperův bratr Brigston je vážnější a pracovitější než Jasper, který se chce hlavně bavit. Na dva týdny nechává Abby Brigstonovi na starost, protože jde lovit. Jenomže se stane nehoda a vše se změní. Dokáže Abby ještě milovat a jak to bylo doopravdy s jejím sňatkem?

Jasně, že nic není jak na první pohled vypadá. Opět to byla hezká romance, bez přeslazených činů a řečí. Jen mi v tomto díle chyběl vtip. Dá se to předpokládat, když někdo blízký umře. Chápu to, ale bylo to kapku jiné, vážnější. Třetí díl má být o sestře Prudence Sophii. Na což se moc těším, protože Sophie vypadá nenápadně, ale tuším, že má hodně co ukázat. Teď si jen musím počkat na další díl.

Hodnocení: 80%

Série: Nejcennější dar 2.
Žánr: Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno: 2020, Baronet
Orig. název: My Brother’s Bride, 2018
Počet stran: 240
Jazyk vydání: český
Překlad: Dana Šimonová
Vazba knihy: pevná / vázaná
ISBN 978-80-269-1312-2

Foto: Nakladatelství Baronet
https://baronet.cz/nevesta-jeho-bratra