Alessandra Torre – S láskou, Chloe

10.12.2023 – Dnes je druhá adventní neděle a já malinko bojkotuji přípravu na Vánoce. Ano, mám je ráda, těším se na ně, ale určitě se díky nim nezblázním. Takže zatím nepeču, zběsile neuklízím a také nevykupuji obchody, abych měla hromadu dárků pro své příbuzné. Vánoce jsou svátky klidu a rodinného setkání. A to tak u mě bude. Symbolicky něco málo upeču za týden a úklid dělám průběžně. Letos neodolám a koupím si vánoční prostírání u Darré. Pořád nad ním přemýšlím, protože ho zas tak nepotřebuji, ale dělat jemnou radost sama sobě je fajn. A samozřejmě si čtu svou romantiku, která mě vždy potěší.

To udělala i tato kniha. Má velmi sympatickou hrdinku Chloe, která díky rodičům vedla luxusní život. Ale najednou se zjistilo, že bohatství bylo nabyto podvodem a Chloe bylo vše kromě oblečení a nějakého nábytku, zabaveno. Díky této situaci Chloe zjistila, že má výborné kamarádky a sobecké rodiče. Sežene si práci jako asistentka u bohaté majitelky kondomového impéria a herečky Nicole. Tato práce ji nenaplňuje, ale uvědomuje si, že platit účty se musí. V novém bytě potká velmi mužného údržbáře Cartera, který je nejen hezký, ale i sympatický. Chloe na něj myslí čím dál více, i když dříve by si ho ani nevšimla. Ale je tu nějaké ale. Stále ji chce dostat zpátky bývalý přítel milionářský synek Vic. Chloe si je vědoma jeho chyb, ale musí odolat hlavně jeho bohatství, které jí stále podstrkuje formou dárků. Chloe vidí plusy a mínusy obou mužů, ale rozhodování je náročné. Nebo ne? K tomu se přidají problémy v práci a zamotá se to taky s rodiči. Prostě Chloe má co dělat, aby to celé srovnala.

Kniha je napsána lehce s jemným vtipem. Chloe prochází proměnou z rozmazlené dcerušky bohatých rodičů k normální silné ženě, která ví, co je pro ní důležité. Moc se mi líbilo vykreslení poznání ohledně lásky rodičů a jak je jí to líto s tím, že je nádherné, když vás má někdo rád, takovou jaká jste. I s trapasy a chybami, které někdy děláte. Erotiky je tam lehce ke konci. To mi také více vyhovuje. Je to čtivá kniha, která vám udělá hezčí den, pokud máte rádi romantiku. A to je super, dle mého. Já mám ráda tyto nenáročné jednohubky, které potěší a udělají radost.

Hodnocení: 80%

Žánr: Romány , Pro ženy , Erotika
Vydáno: 2023 , Mystery Press
Originální název: Love, Chloe , 2016
Překlad: Hana Láryšová
Počet stran: 368
Jazyk vydání: český
Autor obálky: Jan Matoška
Vazba knihy: pevná / vázaná s přebalem
ISBN: 978-80-7588-506-7

Nakladatelství Mystery Press
https://www.mysterypress.cz/s-laskou-chloe/