Karolina Bendová – Nevěřte Hunterovi

21.1.2020 – Chtěla jsem si dát nějakou jemnou romantiku a zrovna jsem dostala tuto knihu z Fragmentu. Tak jsem se do ní pustila a je hezká. Líbilo se mi vylíčení první lásky hlavní hrdinky. Líbilo se mi, že konec nebyl předvídatelný. A nejvíc se mi líbila hlavní dvojce.

neverte hunterovi

Mám ráda, když je kluk frajer, ale při bližším poznání je citlivý a milý kluk. Holka je zase slušná a milá, takže mu ukáže, jak je moc fajn. Holka se jmenuje Azaria. Je jí sedmnáct a právě se nastěhovala s matkou k jejímu novému příteli do Kalifornie, který je velmi bohatý. S novým domovem dostane i nové sourozence. Čtyři bratry a jednu sestru. Jak matka tak i nevlastní otec, před tím střídali často své partnery. Všechny proto překvapí, že to myslí vážně a že se chtějí rodiče vzít. Azaria se snaží se všemi vycházet, ale druhý nejstarší bratr Jack ji pěkně leze na nervy. Má sebevědomí na rozdávání a holky se o něj skoro perou. Azaria se snaží do něj nezamilovat, ale nemůže si pomoct. Jenomže je tady několik věcí, které kolem rodiny Hunterových nesedí. Vše není tak, jak vypadá.

Kniha je velmi čtivá. Závěr mě překvapil, čekala jsem klasiku, ale tady to tak není. Je to milá romance pro nejen mladé dívky. Mě se to líbilo. Možná ten konec bych brala jiný, ale celkově to bylo na pohodu.

Autorka se narodila v Praze. Zprvu psala na amatérské sociální síti Wattpad pod pseudonymem Sweerty, kde ji objevilo hned několik nakladatelství. Debutová kniha Clarity vznikla podle stejnojmenného příběhu na její stránce. Svůj další příběh Nevěřte Hunterovi vydává již pod křídly nakladatelství Fragment.

Hodnocení: 80%

Žánr: Literatura česká, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno: 2020, Fragment (ČR)
1. vydání originálu: 2020
Počet stran: 312
Jazyk vydání: český
Vazba knihy: měkká / brožovaná
ISBN 978-80-253-4550-4

Foto: Nakladatelství Fragment
https://www.albatrosmedia.cz/tituly/55131607/neverte-hunterovi/