Erin Watt – Papírová princezna

28.8.2017 – Prázdninová papírová romantická vlna u mě pokračuje a tentokrát jsem nadšená. Když se nad tím zamyslím s odstupem, je to blbost, ale úžasná. Kniha se skvěle četla a bavila mě. Je to romantika jak vyšitá. Komu by se nelíbilo, když je bez peněz a sám, dostat se do bohaté rodiny, kde jsou bonusem sice ne moc přátelští, ale sexy kluci. Tato kniha je první ze série Royalové. Vyšel již i druhý díl a třetí díl se očekává koncem září tohoto roku.

papirova princezna

Knihy jsem si všimla na FB, kdy upoutala dobrou reklamou přímo u nakladatelství Baronet. Mám ráda knihy tipu, hlavní hrdinka je chudá dívka, které je křivděno, ona je v tom nevinně a pravda se ukáže….. Prostě pohádka pro dospělé, která je zde okořeněná lehkou erotikou. Takže, když jsem si mohla vybrat recenzní výtisk od internetového knihkupectví Martinus, požádala jsem o Papírovou princeznu a se zvědavostí začala číst. Nakonec jsem ji málem přečetla na jeden zátah. Prostě mi padla do noty a já si ji užívala.

Hlavní hrdinkou je sedmnáctiletá Ella, která zůstala sama a za svůj úkol si vytýčila udělat maturitu a dostat se na vysokou. Jako práci dělá striptérku, protože to dělala její matka, vydělá rychlou cestou dost peněz a miluje tanec. Jenže se objeví Callum Royal, který tvrdí, že je jejím opatrovníkem, protože byl nejlepším přítelem jejího otce. Odvede Ellu do svého luxusního paláce, nabídne ji bydlení a podmínky. Pokud vystuduje a neuteče, za každý měsíc dostane určitou částku. Ella nevěří svým uším a rozhodne se vydržet, co nejdéle, i když ji pobyt znepříjemňuje pět synů Calluma. Ella tuší, že v rodině to neklape a že je zde spousta tajemství. Pomalu se dostává pod slupku nepřístupnosti bratrů a zvlášť druhý nejstarší Reed jí neuvěřitelně přitahuje. Samozřejmě konec je otevřený, nejraději bych si hned přečetla druhý díl, ale nejspíš počkám, až vyjde třetí a vezmu to najednou.

Z erotických romantických sérií, které jsem četla tento rok, je tato pro mě nejvydařenější. Pokud máte rádi tento žánr, určitě si knihu přečtěte. Nepřemýšlím, čím je kniha přínosná, kvalitní atd. prostě mě to baví a tečka.

Knihu si můžete zakoupit zde:
http://www.martinus.cz/?uItem=245837

Hodnocení: 100%

Série: Royalové (1.)
Originální název: Paper princess (2016)
Žánr: Literatura světová, Pro ženy, Dívčí romány
Vydáno: 2017, Baronet
Počet stran: 336
Překlad: Zuzana Ľalíková
Vazba knihy: vázaná s přebalem
ISBN: 978-80-269-0611-7

Foto: Nakladatelství Baronet
www.martinus.cz