Whitney G. – Výpověď

30.5.2020 – Koupila jsem si knihu, na kterou byly skvělé ohlasy. Je to erotický román a byla jsem na něj zvědavá. Baví mě téma nesnesitelný šéf a chytrá, šikovná, hezká asistentka. Zde se to povedlo a chemie hrála jedna radost.

vypoved

Kapitoly se střídají vyprávěním z pohledu Parkera a Tary. Úžasně to mězi nimi jiskřilo až do té doby než se spolu vyspali. Naštěstí to bylo až v druhé půlce knihy. Tara je po škole, má vysokoškolský diplom, ale žádnou praxi. Neměla štěstí a zatím je bez zaměstnání. Shodou okolností narazí na Parkera, který hledá asistentku – už několikátou. Všechny je vždy svým chováním odradil a ony brzy utekly. Tara potřebuje peníze a je opravdu chytrá, takže se jen tak lehce nevzdává, i když ji klacky pod nohy háží samotní zaměstnanci. Ale Parker je opravdu náročný šéf. Tara ztrácí svůj osobní život a tak se rozhodne po dvou letech dát výpověď. To se zase nelíbí Parkerovi. Co se stane, že ji Parker za určitých podmínek dovolí odejít?

Kniha byla neuvěřitelně čtivá. Přečetla jsem ji za jeden večer. Líbilo se mi, že je Tara nejen hezká, ale i vtipná. Sice trochu slepá, protože se neuvědomovala kolik věcí pro ni Parker dělá, a jak moc dobře ji za tu dobu zná. Ale skvěle se to doplňovalo a mělo to šmrnc. Erotika je až v druhé půlce a není to nijak přehnané. Na svůj žánr je to velmi povedená kniha.

Hodnocení: 80%

Žánr: Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno: 2020, Baronet
Orig. název: Two Weeks Notice, 2018
Počet stran: 304
Jazyk vydání: český
Překlad: Renata Heitelová
Vazba knihy: pevná / vázaná
ISBN 978-80-269-1336-8

Foto: Nakladatelství Baronet

https://baronet.cz/vypoved