Soutěž na listopad

Krásný večer, všechny vás moc zdravím po delší odmlce. Tuším, že každý má určité období, kdy vše stíhá a období, kdy nestíhá. Já doufám, že mi brzy skončí to nestíhací a budu to tady zaplňovat samými pozitivními příspěvky. Jak jste si již určitě všimli, nakladatelství zaútočily na své čtenáře se skvělými novinkami. Blíží se vánoce a to je doba nejsílnějšího prodeje knih. Doufám, že najdete u mě spoustu tipů na dárky. Já se snažím. :-)

Dnes jsem dostala horkou novinku z řad knih životopisných. Je to nádherně propracovaná kniha o našem národním zpívajícím pokladu, panu Karlu Gottovi. Ať si říká, kdo chce co chce, pan Gott umí a klobouk dolů před tím, co vše dokázal. Takže, pokud máte rádi pana Gotta nebo knihu máte komu darovat, mám pro vás knihu Solitér od autorů M.Graclíka a V.Nekvapila s autogramem. Stačí když mi do konce listopadu napíšete na email topcteni@email.cz, co si přejete od Ježíška. Moc se těším na vaše odpovědi.

Nesmím zapomenout na výherce minulé soutěže na měsíc září. Je to sice s malým zpožděním, ale věřím, že to nevadí a audiokniha z nakladatelství X.Y.Z. Minny Lindgrehové s názvem Babičky: Mrtvý kuchař, kterou čte Daniela Bartáková. udělá radost paní Lucii Marančákové z Nového Hrozenkova.

Jana

2016-karel-gott-soliter