Rychlá vánoční soutěž + vyhlášení vyherců

11.12.2016 – Hezký adventní večer,
doufám, že si užívate tento hezký čas v poklidu. Vemte si příklad ze mne, zatím nic vánočního nemám, možná jen nějaký dárek, ale zdaleka ne všechno. A co jsem? V klidu. Sice nevím jak to stihnu, ale nějak to dopadne a nejdůležitější je, že budeme jako rodina spolu a děti něco od toho Ježíška pod strom dostanou. Protože děti věří a čekání na překvapení z dárků je jedno nejkrásnější z vánoc.

Vyhlašuju výherce listopadové souteže, kterou je paní Anežka Barhoňová z Třebenic. Na moji soutěžní otázku co si přeje od Ježíška napsala:
„Tak já si letos od Ježíška přeju nový, teplý župan. Aby mi večer při čtení nebo u televize nebyla zima. A k tomu takové ty teploučké ponožky na spaní.“
Doufám, že ji kniha o Karlu Gottovi autorů p.Graclíka a Nekvapila, k tomu županu udělá radost.

Jelikož vánoce už ťukají na dveře, tak tentokrát bude soutěž rychlá, abyste si výhru mohli dát také pod stromeček. Bude se hrát o knihu Osudy a běsy – Lauren Groff a k tomu dám překvapení. Prostě bude další knížka, kterou neprozradím. Určitě bude pěkná. Co pro to musíte udělat? Stačí napsat na email topcteni@email.cz do 18.12.2016 svoji adresu. Klidně můžete připsat něco hezkého, zajimavého, to už záleží na vás. Budu se těšit.

Já jsem si napsala Ježíškovi o nový mobil. A i když jsem určitě byla hodná, nejsem si jistá, zda-li mi ho přinese. Ach jo. Nejspíš půjdu v lednu do obchodu :-)
Vám přeji krásně a v pohodě prožitý adventní čas!
Jana

19.12.2016 – Děkuji vám všem za milé emaily a přání. Bylo mi líto poslat knihy jen jednomu, tak jsem vybrala tři knihy a tři výherce. Každý dostane jednu knihu pod stromeček vánočně zabalenou. Doufám, že jsem se s výběrem trefila, ale pokud ne, věřte, že je poslána s láskou :-)

Výherci jsou p.Dvořáková z Postřelmova, p.Petrýlová z Prahy a p.Deršáková z Přelouče. Gratuluji. Nejraději bych vám poslala všem něco, ale to bohužel není v mých možnostech. Z celého srdce vám přeji krásné, pohodové a klidné prožití svátku vánočních v rodinném kruhu.
Jana