Překvapení č.14

18.03.2017 – Hezký večer, po delší době jsem se i já rozhodla nasdílet jednu rozbalovačku. Udělala mi obrovskou radost a byla pro mě velkým a milým překvapením.

Nedávno mě oslovila paní z nakladatelství Grada s nabídkou recenzního výtisku. Byl to thriller a zrovna jsem měla náročné období hledání práce, kdy jsem měla naládu pouze na něco odlehčeného. S díky a s vysvětlením jsem odmítla. Paní mi obratem nabídla třetí díl romantické série Láska podle Shakespeara. Po mé další omluvě, že jsem nečetla předešlé díly, se mi paní ozvala s nabídkou všech tří dílů. S radostí jsem souhlasila. Jako bonus jsem dostala nabídku na další knihy do soutěže. S dvojnásobnou radostí jsem souhlasila.
Dnes mi přišel zatím největší recenzní balík s knihami. Tímto moc děkuji nakladatelství Grada za recenzní výtisky a vy se můžete těšit na soutěž o celou romantickou sérii, která se za chvíli objeví na mých stránkách. Já myslím, že je to nádherná cena.
Sice nevím, jak to se čtením budu stíhat, ale postupně to nějak zvládnu, jako vždy. Knihy jsou pro mě radost, a tou zůstávají i nadále.
V nové práci se na mě valí spousta informací. Nejhorší je pro mě stávání. V předešlé práci jsem měla volnou pracovní dobu, celkem pravidelně jsem si zvykla a chodila na osmou hodinu. Zde musím být před šestou na značkách. Je sice fajn, mít volné celé odpoledne, ale často se stává, že když si sednu ke knize, usínám.

Takže zdar neusínajím čtenářům. 🙂
Jana

003 004

série Láska podle Shakespeara

Georgina Guthrie – Daniel & Aubrey
„Milovat, či nemilovat svou studentku, to je, oč tu běží…“
I v 21. století může na univerzitě vzkvétat zakázaná láska jako ze Shakespearova dramatu
Aubrey Priceové začíná poslední semestr jejího bakalářského studia na torontské univerzitě. Zdá se, že už brzy v poklidu dokončí svá studia Shakespearových děl. Pak se ale na katedře objeví nový asistent Daniel a Aubrey se do něj zamiluje. Ani jemu není chytrá, vtipná a nezávislá dívka lhostejná. Ale je tu přísný zákaz vztahů mezi učitelem a studentkou na univerzitě, fakt, že je Daniel děkanovým synem, a také jeho temné tajemství z minulosti…

Georgina Guthrie – Marná touhy snaha
Aubrey Priceová má před sebou posledních pár týdnů studia na Torontské univerzitě. To, co mělo být nejkrásnějším obdobím jejího života, se pro ni ale stává utrpením. Tajný vztah s Danielem Grantem, asistentem na katedře angličtiny, čelí mnoha překážkám. Jeho odhalení by obzvlášt Daniela stálo nejen pověst, ale i celou kariéru. Oba doslova odpočítávají minuty, než budou moci být konečně otevřeně spolu. Mezitím hledají útěchu v tajných vzkazech a tolik výmluvných slovech Shakespearových dramat a sonetů. Dokážou svou zakázanou lásku udržet v tajnosti?

Georgina Guthrie – Sen noci univerzitní
Daniel a Aubrey se těší na budování jejich společného života. Bolestivé poznání, že nemůžou budoucnost uchopit do vlastních rukou, dokud se nevyrovnají s minulostí, vede k objevení síly odpuštění a bezpodmínečné lásky. Stejně jako v prvních dvou knihách série, Sen noci univerzitní je romantický příběh, s vtipným škádlením, s vášní a dramatem.