Lucie Ernestová – Kalendář 2018 – Miluj svůj život

17.9.2017 – V létě jsem dostala nádherný dárek z nakladatelství Synergie, který mi udělal radost. Chci na něj upozornit, protože se mi moc líbí a chci, aby o něm lidé věděli a mohli si ho koupit, protože stojí za to. Je to kalendář na zeď. Možná se vám zdá trochu brzy, přemýšlet v záři o kalendáři, ale čas utíká jako voda. Třeba uvažujete o nějakém malém dárku pro své blízké a já vám dávám krásný tip.

kalendář

Kalendář ilustrovala i texty napsala Lucie Ernestová a vše se jí opravdu povedlo. Ke každému obrázku je citát, jehož myšlenka je na druhé straně rozepsána.
Upozorním na jeden, který mě zaujal s dnešní dobou. Je to moudro na měsíc říjen:

„Cítím hlubokou vděčnost za malé i velké dary života.“

strom

V žádném případě to neberte jako klišé a zamyslete se. Kolikrát za den slyšíme v okolí nespokojenost s nynějším momentem, lidé si více stěžují, než radují. Lidé nepřijímají dar přítomnosti, vděk a pokoru za to, jak se mají úžasně. Většinou si to uvědomí, až se něco špatného stane a to už je pozdě. K tomuto citátu je nakreslen strom, který se mi pojí s moudrostí z pohádek. Víc myslím, ani nemusím rozebírat.

Kalendář se mi moc líbí a už se těším, až mi bude viset v práci na stěně. Je inspirativní, obrázky jsou veselé a zároveň něžné, každý pohled na ně mě potěší, protože jako celek je to dar a je fajn ho šířit dál.

Hodnocení: 100%

Kalendář si můžete koupit zde, kde jsou náhledy na několik stránek, abyste měli představu, jak to vypadá:
https://www.synergiepublishing.com/cs/shop/andele-vesteni/andelska-poselstvi/000424_miluj-svuj-zivot-2018.php

Foto: Nakladatelství Synergie