Břicháč Tom & Lucie – Máme to rádi zdravě

25.11.2018 – Kniha má podtitul „máme to rádi zdravě“, který je mi velmi sympatický. Mám ráda zdravou stravu a chci ji pozvolna vnést i do jídelníčku moji rodiny. Nejen že zdravá strava je prospěšná mému tělu – prostě je zdravá, ale kupodivu mi i velmi chutná. Takže jsem byla na recepty z této knihy zvědavá. S chutí jsem se dala to testování a pár receptů mám již vyzkoušeno a musím říct, že jsou opravdu dobré.

mame to r

Tato kniha je čtvrtá autorova kniha receptů, které mají vést ke zdravému stylu a hubnutí. Všechny měly obrovský úspěch a spousta lidí si je opravdu chválí, protože fungují. Chce to mít pevnou vůli a jít za daným cílem. I já věčně bojuji s váhou, a základy vím jasně. Bez cukru, bez bílé mouky, bez droždí (dále heslo „bez“) – to je základ těchto receptů. Vypadá to jednoduše, ale omezit chutě je někdy opravdu náročné. Znám to z vlastní zkušenosti, ale já se jen tak nevzdávám. Stále bojuju s cukrem, ale také více vařím podle „bez“, kdy mi tato kniha dává skvělé tipy na vaření.

Recepty jsou rozděleny do šesti skupin, a to do snídaně, svačiny, polévky, obědy, večeře a zdravé mlsání. Zatím jsem vyzkoušela asi pět receptů. A o tři se s vámi ráda podělím. Největší úspěch měl zatím hamburger bez housky.

Pokud chcete vědět, co je to hamburger bez housky, klik na odkaz níže:
https://www.knihcentrum.cz/vydrzme-co-nejdele-bez

Za knihu děkuji logo_knihcentrum_bilypodklad

Hodnocení: 100%

Žánr: Kuchařky, Zdraví
Vydáno: 2018, Tomáš Kosačík
1. vydání originálu: 2018
Počet stran: 192
Vazba knihy: pevná / vázaná
ISBN: 978-80-270-4533-4