Soutěž o knihu Thorovo kladivo

29.1.2018 – Hezký den, dlouho jsem nepořádala soutěž, tak jsem se rozhodla, že někomu z vás věnuji novou knihu od úspěšného spisovatele Ricka Riordana. Je to druhý díl s názvem Thorovo kladivo ze série, ze série…..A to je soutěžní otázka. Napište mi do 6.2.2018 na email topcteni@email.cz název série, ze které tento díl pochází a jednomu z vás pošlu tuto knihu, kterou věnovalo nakladatelství albatrosmedia. Nezapomeňte napsat i svou adresu.

Thorovo kladivo
od: Rick Riordan

Jmenuju se Magnus Chase. Loni touhle dobou jsem vybíral popelnice, spal jsem pod mostem, flákal se s kámoši Hearthem a Blitzem, vyhýbal se policajtům a snažil se prostě přežít. A přede dvěma měsíci jsem zničehonic umřel v boji s ohnivým obrem. Probral jsem se v hotelu Valhala jako jeden z Ódinových válečníků einherjů. Od svého znovuzrození jsem si zvykl na spoustu podivností. Putoval jsem po devíti světech a potkával severské bohy, elfy, trpaslíky a další bandu netvorů, jaké ani neumím pojmenovat. Získal jsem magický meč a s jeho pomocí spolu s kamarády odvrátil ragnarök, soudný den. A myslíte, že mě čekal zasloužený odpočinek? Ani nápad! Sotva jsem našel Meč léta, už abych se vydal pátrat po další kouzelné zbrani, ztraceném Thorově kladivu… Druhý díl trilogie bestsellerového autora Ricka Riordana, tentokrát inspirované tajemnými vikingy a severskou mytologií.

magnus chase

Už dokonce víte o čem kniha je. A já vám zaručuji, že nudit se u této knihy nebudete. Přečetla jsem již kompletní série Percyho Jacksona a Bohové Olympu a musím uznat, že Rick Riordan psát umí, a že jsou to skvělé knihy nejen pro mladé.
Děkuji www.albatrosmedia.cz za knihu.
Mějte se moc krásně a pište.
Jana